Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77327
Stary 20.02.2017, 17:11
Sezon 10/11... w zasadzie nie miał kto nam wtedy tego mistrzostwa odebrać, trzon składu był dużo lepszy a i piłkarze kupieni byli wyższej jakości niż dzisiaj. Na ten moment czekamy na pełną aklimatyzację wszystkich zawodników, odstrzał tych, którzy nie zasługują na grę u nas (stąd krótkie kontrakty), lekkie wyczyszczenie kadry ze starej wiary (bo na pewno nie wszyscy zostaną przedłużeni) i nowy sezon na innych warunkach
Odpowiedz cytując