PiVoSH92 napisał(a):

|
Widać nie rozumiesz prostej rzeczy - kupując tyle zawodników buduje się zespół pod następny sezon. Oni się tak dobrze i szybko nie wkomponują w zespół, to po prostu niemożliwe
|
Czterech na dziewięciu nowych zawodników ma kontrakty do 30.06, a my o przyszłym sezonie rozmawiamy.
