Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77325
Stary 20.02.2017, 14:43
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Widać nie rozumiesz prostej rzeczy - kupując tyle zawodników buduje się zespół pod następny sezon. Oni się tak dobrze i szybko nie wkomponują w zespół, to po prostu niemożliwe
Czterech na dziewięciu nowych zawodników ma kontrakty do 30.06, a my o przyszłym sezonie rozmawiamy.
Odpowiedz cytując