regan napisał(a):

|
No wlasnie ja o tym napisalem, ze lepiej sciagnac 3 jakosciowych niz 10 bylejakich.
|
O to mi właśnie chodziło. Na plus Ivan Gonzales i utalentowany Valencia, na minus odejście Jovicia, który oprócz Małeckiego był jedną z dwóch osób napędzających całą ofensywę. O reszcie transferów póki co nie można powiedzieć nic innego, że ilość zdecydowanie wzięła górę nad jakością. Czy to było słuszne przekonamy się za 2-3 miesiące.