Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77308
Stary 19.02.2017, 18:33
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kobra, który był królem strzelców w najwyższej klasie rozgrywkowej, jest dla Ciebie byle jaki? Młody perspektywiczny Drzazga, który strzela bramki jak na zawołanie nie jest wart ryzyka? Nie mów mi, że klub nic nie robi w tej kwestii. Nie mamy szczęścia i tyle.
No skoro przy paralitykowatym Brozku ktory ma juz swoje lata i nie ma co sie dziwic wyglada blado to sorry. Nie jest to napastnik na Wisle w zadnym wypadku.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując