Barti napisał(a):

|
Kobra, który był królem strzelców w najwyższej klasie rozgrywkowej, jest dla Ciebie byle jaki? Młody perspektywiczny Drzazga, który strzela bramki jak na zawołanie nie jest wart ryzyka? Nie mów mi, że klub nic nie robi w tej kwestii. Nie mamy szczęścia i tyle.
|
No skoro przy paralitykowatym Brozku ktory ma juz swoje lata i nie ma co sie dziwic wyglada blado to sorry. Nie jest to napastnik na Wisle w zadnym wypadku.