Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77305
Stary 19.02.2017, 17:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale Ondrasek to przeplacony zawodnik , to taki Hartson z Celticu dzieki ktoremu Zuraw a wczesniej larsoon styrzelal bramki , Zdenek to chcarakterny i waleczny gosc ale niestety nie pasujacy do Wisly i naszej ligi .....my potrzebujemy killera , taka mende co nie bedzie robil nic a wie gdzie noge dolozyc itp .....pomimo wielkiego szacunku do Pawla za poprzedie lata to teraz jest on dla mnie partaczem , lajdosem i zawodnikiem ktory tylko blokuje miejsce innym ....dla mnie Pawel to idealna opcja na dżokera ktory wchodzi na koncowki ...taki ktos jhak Solskjear w MU kiedys , zachowujac oczywiscie proporcje
Tak. Tylko Ty jesteś mądry już po fakcie. Jak Go kupowaliśmy, to nikt tak nie myślał. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ciężko ustrzelić dobrą okazję, akurat w momencie jak czgoś/kogoś potrzebujemy.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując