AntyMod napisał(a):

|
ale Ondrasek to przeplacony zawodnik , to taki Hartson z Celticu dzieki ktoremu Zuraw a wczesniej larsoon styrzelal bramki , Zdenek to chcarakterny i waleczny gosc ale niestety nie pasujacy do Wisly i naszej ligi .....my potrzebujemy killera , taka mende co nie bedzie robil nic a wie gdzie noge dolozyc itp .....pomimo wielkiego szacunku do Pawla za poprzedie lata to teraz jest on dla mnie partaczem , lajdosem i zawodnikiem ktory tylko blokuje miejsce innym ....dla mnie Pawel to idealna opcja na dżokera ktory wchodzi na koncowki ...taki ktos jhak Solskjear w MU kiedys , zachowujac oczywiscie proporcje
|
Tak. Tylko Ty jesteś mądry już po fakcie. Jak Go kupowaliśmy, to nikt tak nie myślał. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ciężko ustrzelić dobrą okazję, akurat w momencie jak czgoś/kogoś potrzebujemy.