regan napisał(a):

|
No wlasnie ja o tym napisalem, ze lepiej sciagnac 3 jakosciowych niz 10 bylejakich. Znalezienie napastnika to nie problem... oprocz nas, bo my zawsze mamy z tym problem.
|
Kobra, który był królem strzelców w najwyższej klasie rozgrywkowej, jest dla Ciebie byle jaki? Młody perspektywiczny Drzazga, który strzela bramki jak na zawołanie nie jest wart ryzyka? Nie mów mi, że klub nic nie robi w tej kwestii. Nie mamy szczęścia i tyle.