Barti napisał(a):

|
Wszyscy wiemy, że brakuje napastnika. W klubie też to wiedzą. Tylko napastnik, to najdroższa pozycja z wszystkich. To nie jest takie proste kupić dobrego. Dlatego robimy wciąż eksperymenty na tej pozycji. Smutne ale prawdziwe... Życie...
|
Ale wy niektorzy pierdzielicie smuty...