Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77297
Stary 19.02.2017, 16:41
Barti napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wiemy, że brakuje napastnika. W klubie też to wiedzą. Tylko napastnik, to najdroższa pozycja z wszystkich. To nie jest takie proste kupić dobrego. Dlatego robimy wciąż eksperymenty na tej pozycji. Smutne ale prawdziwe... Życie...
Ale wy niektorzy pierdzielicie smuty...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując