Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77292
Stary 19.02.2017, 13:13
czytaj ze zrozumieniem , o to mi wlasnie chodzi ze nie mjamy zadnego napastnika ....Pawel jako legenda Wisly powinien byc tylko zmiennikiem i dzokerem na koncowki ....a ze Zdenka czy Zaczary to taki snajper jak i ze mnie ......dlatego pisze ze nasza gra nie wyglada naprawde zle - tylko brakuje kropki nad i ...czyli jakiegos śprytnego napastnika , tzw lowcy bramek ktory bedzie mial instynkt killera ....na polska slaba lige to naprawde nie musi byc Aguero czy jakis inny Suarez ....szczerze mowic to zdziwilem sie ze takie wiesniaki z kielc potrafily sciagnac Micanskiego a my skupilismy sie tylko na pomocnikach ....i cyrku ze Stiliciem
Odpowiedz cytując