Martinus napisał(a):

Z Koroną fuks, dzisiaj konsekwencja słabej gry. Dobrze, że Śląsk wygrał zasłużenie.
Trudno komentować te bzdury.
|
Jaki znowu fuks jak statystyki pokazuja, ze bylismy w tym meczu lepsi? Korona miała tylko wieksze posiadanie pilki, do lepszych sytuacji dochodzilismy my. Wygralismy ten mecz zasłuzenie, teraz kolejna wyjazdowa porazka i juz trener jest zły. Za chwile znowy wygramy i znowu bedzie zmienione zdanie co do jego osoby