Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 19.02.2017, 08:21
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Z Koroną fuks, dzisiaj konsekwencja słabej gry. Dobrze, że Śląsk wygrał zasłużenie.
Trudno komentować te bzdury.
Jaki znowu fuks jak statystyki pokazuja, ze bylismy w tym meczu lepsi? Korona miała tylko wieksze posiadanie pilki, do lepszych sytuacji dochodzilismy my. Wygralismy ten mecz zasłuzenie, teraz kolejna wyjazdowa porazka i juz trener jest zły. Za chwile znowy wygramy i znowu bedzie zmienione zdanie co do jego osoby
Odpowiedz cytując