Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 19.02.2017, 05:54
Trener ma pomysł na Wisle, graliśmy wysoko i agresywnie presingiem, dawno stoperzy tak wysoko nie wychodzili. Nie daliśmy ugrać praktycznie ślaskowi nic. Jedna sytuacje mieli klarowna, góra dwie i bramka. Taka jest piłka. Ewidentnie widać, że trener gra 1-4-2-3-1, co jest ciekawym ustawieniem, kwestia czasu aż wszystko się zazebi. W takim ustawieniu bardzo ważna jest pozycja, na której rozpoczął Brlek, niestety wczoraj nie był sobą, Semir również. Podsumowując, Kiko ma pomysł na drużynę, dajmy mu czas, oceny go po tych 8 meczach, co i tak jest mało. Docelowo ta drużyna swoją piłkę w stu procentach powinna grać w przyszłym sezonie. Wtedy trener będzie miał jasność co do składu, formacji itd. Tutaj trzeba czasu. Inaczej nic nie zbudujemy. Dajmy czas, sam dyrektor Junco podejmując się pracy wprost mówił, że chce przywrócić blask Wiśle w ciągu 2,3 sezonów. Po tym czasie Wisła znów będzie walczyć o najwyższe cele.
Odpowiedz cytując