Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77285
Stary 19.02.2017, 00:40
Videmont byl taki lekko rozkapryszony sie wydawal,jak wchodzil jak go kamera pokazywała.Ale mam nadzieje ze to zludzenie moje.To pierwszy mecz ciezko ocenic,....choc ja pamietam jak zobaczylem pierwszy mecz Mielksona z Arką w Gdyni,wystarzylo na niego 3 minuty popatrzec zeby ocenic ze to bedzie super grajek.

Czasem widzisz nowego goscia ,3 podania i juz wiesz czy cos z niego bedzie.Jak Gonzales ,od razu bylo widac ze to bedzie dobry zawodnik.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.02.2017 o godz. 00:44.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując