Dzimi napisał(a):

Po meczy ze Śląskiem czas na przedwczesne, pierwsze oceny nowych piłkarzy.
Ivan Gonzales - piłkarz klasowy, z powodzeniem zastąpi Guzmicsa. Dobry transfer. Dobry zarówno w obronie jak i w wyprowadzaniu piłki.
Pol Llonch - nie dziwię się że w Hiszpanii nie wyszedł powyżej 3 ligi. Technika i motoryka na przeciętnym jak na ekstraklasę poziomie. Ani się tym nie wyróżnia ani nie odstaje od ogółu piłkarzy w Ekstraklasie. Ale nie miał ani jednego długiego podania, nieszablonowych zagrań, podam itp. On będąc przy piłce orientuje się tylko w tym co dziej się 5 metrów od niego. Przegląd pola zerowy. To nie jest piłkarz nawet klasy przeciętnego Popovicia, jest gorszy od Popovicia, a od Mączyńskiego w formie jest gorszy o 2-3 klasy.
Videmont - pierwszy mecz i tylko 30 minut, ale widać że to jest niestety słaby piłkarz. Ani motoryką, anie techniką się nie wyróżniał. Łatwo mu odbierali piłkę, strzały miał fatalne. Na plus jedynie myślenie na boisku, szukanie nieszablonowych zagrań, mylących przeciwnika zwolnień/zwrotów akcji, odegrań. Nie jest to piłkarz który gdy ma piłkę przy nodze to nie widzi niczego obok, ale z tą piłką nie jest w stanie zrobić zbyt wiele, zaraz albo mu odbiorą albo źle poda, źle strzeli. W mojej ocenie jest jeszcze słabszy niż Pol Llonch. Od Boguskiego odstaje o 1-2 klasy.
|
Ty to chyba inny mecz oglądałeś

Przegraliśmy, zdarza się, maść na ból dupy Ci polecam.