raindog napisał(a):

Videmont przyzwoicie. Niezły technicznie, tylko brakuje mu wykończenia. ...zresztą gdyby je miał, to zapewne nie przyszedłby na zasadzie wolnego transferu do Wisły.
|
otoz to.Czasem mysle ze my (niestety)mamy za wysokie mniemanie o zawodnikach ktorzy do nas przychodzą.A jak ktos juz za darmo przychodzi to ...sory ale "cudów" nie bedzie.Ci pilkarze mają jakis ukryty "defekt" który uniemozlwiia im gre na wyzszym poziomie,w wyzszej lidze.No chyba ze Ekstaklasa to byla ta liga o ktorej snili docelowo jak mieli po 8 lat,ale lekko w to watpie.
Co do meczu to jeszcze ..Nie ma co panikowac ,tylko czekać .Na trenera tez na razie nie ma co psioczyc,on musi to wszytsko dopiero poznać.Chyba w klubie sie z tym liczono,ze nie od razu bedzie styl Barcelony jak przyjdzie...mam nadzieje.
Ja tam widzialem druga polowe z naszą duza przewaga.+ to ze w koncu wchodzi nasza ławka i ci zawodnicy widać ze cos wnoszą do gry.Kiko ma w kim wybierać.Do momentu jak Slask strzelil gola to myslallem ze to My im zaraz strzelimy.
W koncu daaawno nie zdominaowlaismy przeciwnika grajac na wyjezdzie .bylo dobrze,ale nieiwem czemu ten gol im podcial skrzydła,tu trzeba bylo dalej cisnać,za dlugo ogladam piłkę zeby nie wierzyc ze w pilce mozna odrobic nawet z 0;3 i wygrać mecz.Tu musza popracowac chyba napd psychiką bo to sa dobrzy pilkarze i gol nie moze ich tak dolować,a to czesty byl widok chocby w zeszlej rundzie,czy sezonie.
Ale pilkarsko na razie jest na plus,tylko trzeba dać im czas.