Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 19.02.2017, 00:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zauważyłem jedno,że do straty gola im się bardzo chciało,ale jak straciliśmy gola gra siadła jakby zwątpienie.Co do meczu dominowaliśmy,ale zabrało tego czegoś zastanawiam się dlaczego, nie strzelaliśmy z dystansu przecież Pawełek to nie pewny bramkarz kilka błędów miał....
Strzelaliśmy, z wolnych i Mąka raz ładnie przymierzył.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Videmont, Llonch zagrali obiecujaco, ale nie wiem czy ja tyle by nas doprowadzic do pierwszej 8. Na razie jeszcze nie mozna ich nazwac Panami Pilkarzami, jak Gonzaleza.
Prawda, ale mimo wszystko dobrze że na środku może zagrać Lloch zamiast Urygi, a na prawej połowie na zmianę wejść Videmont zamiast...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2017 o godz. 00:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując