brylant17 napisał(a):

|
Zauważyłem jedno,że do straty gola im się bardzo chciało,ale jak straciliśmy gola gra siadła jakby zwątpienie.Co do meczu dominowaliśmy,ale zabrało tego czegoś zastanawiam się dlaczego, nie strzelaliśmy z dystansu przecież Pawełek to nie pewny bramkarz kilka błędów miał....
|
Strzelaliśmy, z wolnych i Mąka raz ładnie przymierzył.
Karherop napisał(a):

|
Videmont, Llonch zagrali obiecujaco, ale nie wiem czy ja tyle by nas doprowadzic do pierwszej 8. Na razie jeszcze nie mozna ich nazwac Panami Pilkarzami, jak Gonzaleza.
|
Prawda, ale mimo wszystko dobrze że na środku może zagrać Lloch zamiast Urygi, a na prawej połowie na zmianę wejść Videmont zamiast...