FraMat napisał(a):
|
Dzisiaj to była konsekwencja słabej gry
|
Ale czego ty oczekujesz od zespołu prowadzonego przez nowego trenera który rozgrywał właśnie drugi oficjalny mecz?
Nieszablonowych wyćwiczonych schematów w ataku? Tiki Taki? Krakowskiej piłki? Może podzielisz się z nami jakie ty masz oczekiwania względem gry naszego zespołu żebyś był ukontentowany? Bo jeśli my graliśmy słabo to jak grał Śląsk?
Moim zdaniem:
Stworzyliśmy sobie sytuację, zawiodła skuteczność
Nie pozwoliliśmy Śląskowi stworzyć wielu sytuacji, ale ich skuteczność wygrała im mecz.
To jak to jest?