Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2017, 23:01
FraMat napisał(a):
Dzisiaj to była konsekwencja słabej gry
Ale czego ty oczekujesz od zespołu prowadzonego przez nowego trenera który rozgrywał właśnie drugi oficjalny mecz?
Nieszablonowych wyćwiczonych schematów w ataku? Tiki Taki? Krakowskiej piłki? Może podzielisz się z nami jakie ty masz oczekiwania względem gry naszego zespołu żebyś był ukontentowany? Bo jeśli my graliśmy słabo to jak grał Śląsk?

Moim zdaniem:

Stworzyliśmy sobie sytuację, zawiodła skuteczność
Nie pozwoliliśmy Śląskowi stworzyć wielu sytuacji, ale ich skuteczność wygrała im mecz.

To jak to jest?
Odpowiedz cytując