Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 18.02.2017, 22:49
nesta W sumie masz rację i się z tobą zgodzę,pozostało 8 meczów trzeba jakoś ciułać te punkty aby być w tej pierwszej ósemce potem podział i jakoś to będzie skończymy w grupie mistrzowskiej.Później nowy sezon może się lepiej dotrą i coś z tego będzie.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując