|
nesta W sumie masz rację i się z tobą zgodzę,pozostało 8 meczów trzeba jakoś ciułać te punkty aby być w tej pierwszej ósemce potem podział i jakoś to będzie skończymy w grupie mistrzowskiej.Później nowy sezon może się lepiej dotrą i coś z tego będzie.
|