|
Dużo lepszy mecz niż z Koroną, niestety pierdołowatość od 20 metra od bramki przeciwnika się mści.
Mogliśmy wbić z 4-5 bramek ale marnowaliśmy dogodne okazje na potęgę, a Śląsk zrobił 1 mało sensowną akcję i bum jest.
No niestety oliwa sprawiedliwa, co los dał z Koroną zabrał we Wrocławiu. Taka niestety jest piłka.
|