Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.02.2017, 20:43
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Typowe janusze, dla których piłka ogranicza sie utrzymywania się przy piłce i strzelania pięknych bramek.
W zasadzie chodzi tylko o strzelanie bramek. Styknie.
Bramki się strzela jak się stwarza okazje.
W tym temacie coś nam nie wyszło.
Fify nie znam. Twoich wycieczek osobistych nie komentuje.

W temacie mitycznego budowania od tyłu. Śląsk to słabiutka drużyna.
To i można było "wychodzić spod pressingu".
Nieco lepsza Korona zdominowała bez większego wysiłku środek pola. Zamiast dzidy mieliśmy wówczas chaotyczne, rozpaczliwe wybicia do przodu.
Tyle, że szczęśliwie dla nas nic z tej dominacji nie wynikało, podobnie jak dla Śląska dzisiaj z naszej.

Dzida to krzyk rozpaczy wynikający z nieporadności naszej ofensywy.

Żeby nie było tylko narzekania. Gonzales nieźle ogarnia i poprawa gry obronnej to w dużej mierze jego zasługa.
A i ciesze się bardzo, że nie gramy w czwartej lidze.
Co nie zmienia oceny nędzy w grze ofensywnej jaka utrzymuje się od dłuższego czasu.
Odpowiedz cytując