|
Niektórzy myśleli zwyczajnie, że Kiko nauczy ich grać w piłkę w miesiąc i będziemy prezentować się na poziomie przeciętnego zespołu w europie.
Teraz są bardzo rozczarowani bo przegraliśmy we Wrocławiu, ze Śląskiem prowadzonym przez Urbana.
Zejdźcie na ziemię.
|