Markus napisał(a):
|
Zastanawiam się, jak słabym piłkarzem musi być Bartkowski, skoro w podstawowym składzie znów wyszedł Cywka - najgorszy "obrońca" ligi, przez którego przechodzi dosłownie wszystko.
|
Widziałeś sparing z Sosnowcem? Bartkowski wyglądał gorzej niż Cywka. Był bardzo surowy technicznie, przegrywał dużo pojedynków i niewiele dawał w ataku.