Temat
:
[XXII KOLEJKA] Śląsk Wrocław - WISŁA Kraków, 18 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
105
18.02.2017, 20:23
Ja chciałbym tylko wiedzieć dlaczego Llonch w 80 minucie presuje, biega, stara się wymusić presję na przeciwniku, a Zdenek który pojawił się na boisku kilka minut wcześniej nie do końca.
Może czepiam się, ale no frajerska porażka.
krzaq12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzaq12
Znajdź inne posty napisane przez krzaq12