Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 18.02.2017, 20:21
Mimo porażki pozostaje optymistą i trzymam kciuki za Kiko.
Taktycznie przerasta takiego Smudę o 20 lat, co widać już po dwóch spotkaniach.

Pewnie, że są lepsi od niego. Ale nam jeszcze do niedawna zaglądała głęboko w oczy wizja gry w V lidze.

Będzie dobrze. Górna osemka musi być nasza.
Odpowiedz cytując