Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 18.02.2017, 20:20
Widać olbrzymią poprawę w grze defensywnej. Śląsk w zasadzie zrobił pół akcji z której strzelił jedną bramkę. Podobnie było z Koroną, gdzie także graliśmy bardzo dobrze z tyłu.
Natomiast z przodu niestety progresu nie ma. Te nasze akcje są dosyć przypadkowe, ale zawsze jakieś stwarzamy. Problemem jest znowu to, że ich nie wykorzystujemy.
Z nowych zawodników Gonzalez profesor. Pewny w obronie, świetne przerzuty, super rozgrywa piłkę. Guzmicsa nakrywa czapką. Jak dla mnie top3 najlepszych stoperów w lidze.
Llonch sporo biega, ale umiejętności czysto piłkarskie raczej przeciętne. Taki wyrobnik, na pewno nie jest to piłkarz, który da nam sporo jakości.
Videmont katastrofa... Debiut tragiczny. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy, bo obiecująco to nie wyglądało.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując