Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.02.2017, 20:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Budowanie ataku od tyłu?
Ładne sformułowanie na nieskuteczność rozegrania i dzidę do przodu
Nie. Chodzi o wychodzenie podaniami spod pressingu na własnej połowie, które bardzo często inicjowało nasze ataki. Gdybyś obejrzał mecz, a nie relację tekstową to byś o tym wiedział.

Tyle w temacie. Jak dla kogoś to jest dzida, to niech się lepiej przerzuci na Puchar Strongmanów, bo piłka nożna go intelektualnie przerasta (jak widać to możliwe). Tam jest wszystko proste, albo pociągnie tira zębami, albo nie pociągnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując