Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 18.02.2017, 20:15
Śląsk grał na tyle w ofensywie, na ile potrafił się przeciwstawić dobrze zorganizowanej Wiśle.

"Gra dzidą do przodu i liczenie, że coś wpadnie to nieporozumienie."
Kolega ma rację, jesteś żałosny.
Odpowiedz cytując