Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11819
Stary 18.02.2017, 13:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Sarki to teraz probowal sie u nas zachaczyć, ale nawet na testy ktore sam miał opłacic nie wyrazili zgody. Menadzer probował, działał ale e-klasa za wysokie progi
Dziwię się, że on miał jakiekolwiek nadzieje z zahaczeniem się właśnie w Wiśle. Co jak co, ale tutaj to jego profesjonalne podejście do uprawiania zawodu poznali aż za dobrze.

A co do jego umiejętności do gry w piłkę - zagrał jeden mecz na poziomie, z Legią, w którym go znieśli na noszach. Co by było dalej, gdyby nie kontuzja, już nigdy się nie dowiemy. Niemniej bliżej mu było do przeciętniaka z szybkością i pojedynczymi przebłyskami niż do realnego wzmocnienia zespołu.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.02.2017 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując