fialo napisał(a):

Michael Thwaite.
Ale jaki to ma związek z polityką transferową Wisły?
|
Serio? Jak dla mnie Kangur nie grał aż tak źle i miał potencjał na granie dużo lepiej. Ale może to czas zadziałał i już mi się pokićkało.
A Wyn Belotte rzeczywiście, słabiuteńki.