jova napisał(a):

Widzisz, a ja nie sądziłem, że nawoływanie by nie ekscytować się piłkarzami, na podstawie wieku i youtuba, jeszcze będzie kontrowersyjne.
Mało mieliśmy młodych-zdolnych, z których nic nie było?
Rios, Quioto, Klarić, Beto, Dudu "Goal machine", Chiacu, Cebanu, Thwaite, itd.
Nie pamiętasz zawodników, którzy wyglądali dobrze na youtubie?
Paulista, Barrientos, Crivellaro, Boukhari, itd.
|
Stawianie Paulisty na równi z Crivellaro i Boukharim to jakiś żart?
Dudu goal machine - mam do niego sentyment za piękne wejście z Polonią Bytom

Można go było zostawić jako rezerwowego, bo choć fizycznie odstawał, to miał jednak przyzwoity instynkt strzelecki, co pokazał pare razy w PP i PE.
Cytat:
|
A pamiętacie Kristoffa, tajemniczego zawodnika ściągniętego przez Skorżę?
|
5 minut zastanawiałem się o kogo chodzi, a w końcu doszedłem do wniosku, że o Bułgara, Hristova. Ściągnęli go 2 dni przed meczem z Bełchatowem i wystawili od razu w pierwszym składzie. To sie nie mogło udać.