|
A pamiętacie Kristoffa, tajemniczego zawodnika ściągniętego przez Skorżę?
Liczba nowych zawodników nie dziwi biorąc pod uwagę lata zaniedbań i braki w kadrze po T-F. Przy czym spora grupa to piłkarze "na przyszłość".
Myślę, że optymizm większości bierze się nie z wysokich oczekiwań wobec nowych nabytków, raczej z faktu, że spodziewaliśmy zalewu testowanych ogórów a przyszli piłkarze z całkiem niezłym CV. Zawodowi piłkarze.
Do tego większość jest młoda.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2017 o godz. 12:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|