Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
77272
18.02.2017, 10:15
Za Petrescu było sporo wynalazków.
W tym dwóch kangurów jeśli mnie pamięć nie myli.
Burns był nawet ok. A ten drugi, wysoki? Jak on sie nazywał?
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku