Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77269
Stary 18.02.2017, 06:55
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie no, Vidliczka odstawał poziomem od ówczesnej Wisły, ale przynajmniej stwarzał pozory, że jest profesjonalnym piłkarzem.
Vidlicka był całkiem dobrym PO (zagrał tam mecz czy dwa), natomiast wystawianie go na skrzydle i rywalizacja z Kubą (mimo że nieopierzonym i prosto z 3 ligi) wiadomo, że musiało się skończyć klęską i ośmieszeniem faceta.
Do grona dziadów dodam Temple Omeonu (wg mnie z ogromnymi szansami na podium w erze Cupiała).
Edno, Thwaite, Hiacu itp. też u nas nic nie pokazali.
Odpowiedz cytując