Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
1379
17.02.2017, 22:07
Byle to nie poszło w tym kierunku co Jaga, która reklamuje mydło i powidło dosłownie wszędzie, tysiąc sponsorów na stadionie, zapchane szrotem koszulki.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz