|
Ja tylko mam nadzieję, że trener będzie w stanie to poukładać i nowych będzie w dalszym ciągu wprowadzał powoli, nie ma co za dużo zmieniać, bo się zrobi chaos. Jedyna rzecz, która mnie w tych transferach zaniepokoiła to ich ILOŚĆ NARAZ, podczas gdy żaden z tych transferów poza Ivanem (bo Stilić musi najpierw dojść do ludzi) nie wygląda na kogoś kto może dać jakość od zaraz. Nawet ten Valencia może, ale wcale nie musi wypalić bo to młokos jest.
Osobiście trzymam kciuki za nasze nowe nabytki - oby wszyscy wypalili! - a to, że jestem zaniepokojony wynika raczej z chłodnej analizy, a nie malkontenctwa (z natury jestem optymistą).
|