Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77254
Stary 17.02.2017, 20:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ławka jest konieczna, a jej dotąd nie mieliśmy. W ogóle. Teraz jak wypadnie Boguski, to może wejść Videmont. Nie ma Popovicia? Jest Brlek, jest Llonch. Mam Ci przypomnieć jak kończyły się dla nas boki obrony Mójta/Bartkowski?
Chyba Bartosza, ale to taki off-top, reszta 100% racji.
Przede wszystkim rezerwowi są potrzebni do tego, że jak np Boguski ma słabszy dzień, to ma kto na boisko wejść i coś temu zespołowi dać. Nigdy duża rywalizacja nie jest problemem, chyba, że jest 50 zawodników.
Odpowiedz cytując