wolfy napisał(a):

|
Ławka jest konieczna, a jej dotąd nie mieliśmy. W ogóle. Teraz jak wypadnie Boguski, to może wejść Videmont. Nie ma Popovicia? Jest Brlek, jest Llonch. Mam Ci przypomnieć jak kończyły się dla nas boki obrony Mójta/Bartkowski?
|
Chyba Bartosza, ale to taki off-top, reszta 100% racji.
Przede wszystkim rezerwowi są potrzebni do tego, że jak np Boguski ma słabszy dzień, to ma kto na boisko wejść i coś temu zespołowi dać. Nigdy duża rywalizacja nie jest problemem, chyba, że jest 50 zawodników.