Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzy$
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
77250
17.02.2017, 19:00
Napisze krotko. Napierdalacie na ludzi ktorych jeszcze nie widzieliscie na oczy! Sramto i owamto. Jak bylismy kims i bylo $$ to przychodzili takie tuzy jak Edno, Burns, Tweit Beto, Chiacu, Radovadovic, Barreto pamietacie...?
krzy$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzy$
Znajdź inne posty napisane przez krzy$