|
A propos Bartosza to mam nadzieję, że Junco myśli też o tym, by nie zabić potencjału tego zawodnika. Przy obecnej kadrze wypożyczenie i ogranie go w I lidze to wręcz konieczność!
Kilka dni temu napisałem, że jestem sceptyczny do transferu obu Kolumbijczyków i swoje zdanie podtrzymuje. Nie zmienia to oczywiście faktu, że mocno im kibicuje i cieszyłbym się gdybym się mylił.
Swego czasu podobny ruch jak Wisła zrobiła Legia z wypożyczeniem Brazylijczyków z Fluminense. Te sytuacji różni głównie fakt, że Legia miała gdzie ich ogrywać (rezerwy), a my obecnie będziemy mieć 30 zawodników na kontraktach w seniorskiej drużynie z czego co mecz 12 z nich będzie na trybunach... chyba, że w CLJ mogą grywać obcokrajowcy, ale tego nie wiem.
|