Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77242
Stary 17.02.2017, 17:04
Panowie popatrzcie na wiek sprowadzanych graczy. Gonzalez i Stilić najstarsi z graczy przez nas sprowadzonych którzy powinni gwarantować dobry poziom(jak narazie Ivan spisuje się b.dobrze) reszta zawodników jest jak na nasze realia i ligę dość młodych więc i perspektywicznych.

Co do Mójty to był wyróżniający się gracz ligi chyba nikt nie zaprzeczy i były z nim wiązane ogromne nadzieje, nie wypalił trudno ważne, że nowy zarząd czy trener go szybko odpalili.
Odpowiedz cytując