|
Panowie popatrzcie na wiek sprowadzanych graczy. Gonzalez i Stilić najstarsi z graczy przez nas sprowadzonych którzy powinni gwarantować dobry poziom(jak narazie Ivan spisuje się b.dobrze) reszta zawodników jest jak na nasze realia i ligę dość młodych więc i perspektywicznych.
Co do Mójty to był wyróżniający się gracz ligi chyba nikt nie zaprzeczy i były z nim wiązane ogromne nadzieje, nie wypalił trudno ważne, że nowy zarząd czy trener go szybko odpalili.
|