wolfy napisał(a):
|
W skrócie - jest normalność, a to już spory postęp. Fakt że wpuszczenie rezerwowego na ostatnie 20 minut to nie samobójstwo (bo wchodzi junior albo Mójta) jest dużą zmianą na plus.
|
Skąd wiesz, że taki Valencia czy inny Videmont da nam więcej jakości na skrzydle niż Mójta na obronie?