Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77226
Stary 17.02.2017, 11:38
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Stolarski do Wisły nie przyszedł przez agenta. Z pewnością
Nie mowie, ze to wina agenta. Mowie tylko, ze stosunek cena/jakosc jezeli chodzi o polskich graczy jest po prostu beznadziejny.

Nawet Legia, ktora finansowo odstaje, jak wydawala pieniadze na polskich graczy w ostatnich latach, to wydawala je beznadziejnie.

Moim zdaniem mozemy sobie pozwolic na zagraniczny zaciag - w ostatnim meczu zagralo u nas osmiu Polakow w podstawowej jedenastce, w tym 2 wychowankow (to pewnie jeden z lepszych wynikow w calej lidze), a z lawki wszedl kolejny, tez wychowanek, wiec proporcje nie sa zachwiane. Obcokrajowcy, ktorzy poza tym zagrali to Gonzalez (ewidentna jakosc), Ondrasek (mowi po polsku, dobrze sie u nas czuje), Popovic (mowi po polsku), Stilic (mowi po polsku, gral w naszej lidze od lat), Pol Llonch (nowy nabytek).
Odpowiedz cytując