Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77214
Stary 17.02.2017, 09:06
regan napisał(a):Wyświetl post
Na tym forum faktycznie pisza albo gamonie albo dzieci.
Nie wiem czy zdazyles zauwazyc, ale jestesmy w Unii i nie bardzo wolno wprowadzac embargo na pilkarzy z tych panstw co sa w Unii.
Wiem to ciezka dedukcja, ale pzpn wprowadzajac limity kieruje sie interesem klubowym i reprezentacyjnym, po to by nasi chlopcy grali w klubach i aspirowali do Reprezentacji a nie jakies narybki z Brazylii czy Nigerii watpliwej jakosci jak to bylo w Pogonii czy innych klubach.
Akurat tu pzpn popieram

P.s i takich przypadkow i wyjatkow nalezy szukac
Teraz zamiast murzynów, mamy turystów z 3 ligi hiszpańskiej. Faktycznie kadra zyskuje. Podobno jedna z największych nadziei naszej akademii Laskos w porze meczu Wisły.....jest mopowym na koszykarkach, a zamiast niego na ławce mamy tuzów z prowincji hiszpańskiej i rezerwowego z drugiej ligi francuskiej. Faktycznie przepis skrojony pod przyszłość reprezentacji.

Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Może Stilić wyrobi sobie paszport (bo przed ostatnim odejściem odpuścił sprawę) i będzie po problemie
Nie spełnia warunków. Nie ma żadnych szans.
Odpowiedz cytując