regan napisał(a):

Na tym forum faktycznie pisza albo gamonie albo dzieci. 
Nie wiem czy zdazyles zauwazyc, ale jestesmy w Unii i nie bardzo wolno wprowadzac embargo na pilkarzy z tych panstw co sa w Unii.
Wiem to ciezka dedukcja, ale pzpn wprowadzajac limity kieruje sie interesem klubowym i reprezentacyjnym, po to by nasi chlopcy grali w klubach i aspirowali do Reprezentacji a nie jakies narybki z Brazylii czy Nigerii watpliwej jakosci jak to bylo w Pogonii czy innych klubach.
Akurat tu pzpn popieram
P.s i takich przypadkow i wyjatkow nalezy szukac
|
Teraz zamiast murzynów, mamy turystów z 3 ligi hiszpańskiej. Faktycznie kadra zyskuje. Podobno jedna z największych nadziei naszej akademii Laskos w porze meczu Wisły.....jest mopowym na koszykarkach, a zamiast niego na ławce mamy tuzów z prowincji hiszpańskiej i rezerwowego z drugiej ligi francuskiej. Faktycznie przepis skrojony pod przyszłość reprezentacji.
Griszka30KR napisał(a):

Może Stilić wyrobi sobie paszport (bo przed ostatnim odejściem odpuścił sprawę) i będzie po problemie
|
Nie spełnia warunków. Nie ma żadnych szans.