Jeśli ktos mysli , że jakiś limit pomoże mlodym zawodnikom z Polski to raczej się myli. Na nasz ostatni mecz Korona wystawiła 9 obcokrajowcow w pierwsze 11. No i to by chyba zamyka dyskuje. jak to ma pomoc reprezentacji

w zaden sposob. Dobrzy polscy zawodnicy graja za granicami. Taki limit to moze pomoc przebic sie tylko tym srednim i slabym.