Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77200
Stary 17.02.2017, 00:18
regan napisał(a):Wyświetl post
To dlaczego Pzpn wprowadzil limit na obcokrajowcow z poza Unii?
Chyba po to zeby legend szukac u naszych chlopcow jednak... co ciekawe wbrew obowiazującym dyskursie politycznym
Aż boje się pytać o twoją opcję polityczną skoro twierdzisz, że PZPN wie lepiej co jest dla danego klubu korzystniejsze
Odpowiedz cytując