regan napisał(a):

Ty wplatasz tu watki akademii i wywochowania mlodzikow a ja w ogole o tym nie pisze tylko komentuje obecna strategie transferowa ktora moim zdaniem zmierza w zlym kierunku.
1) uwazam ze trzon druzyny powinien byc zzyty z klubem, powinien byc zwiazek emocjonalny miedzy pilkarzami a klubem powinny to byc wzorce do nasladowania, bo Wisla to nie tylko klub dla konsumenckiego konsumowania dla Nesty ale tez historia i tradycja ktora trzeba budowac.
|
Sorry, żeby ten trzon mógł być zżyty z klubem, to jednak akademia i wychowanie są kluczowe.
A jeśli już robić z kogoś Wiślaka w wieku 28 lat, to prędzej z obcokrajowca niż z Polaka związanego emocjonalnie z jakąś inną drużyną (Wolski, Jankowski itp.).