Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77189
Stary 16.02.2017, 23:11
regan napisał(a):Wyświetl post
Po druge chcialbym widziec Wisle ktora jest fabryka z misja ktora bedzie wychowywac Wislakow tj. Sobol Glowa, Brozek, Maly, Baszczu Blaszczu Zienczuk itd i bedzie promowac wartosci nasze. Nie chce Wisly murzynskiej latynoskiej holenderskiej hiszpanskiej i jakiej kolwiek innej. I da sie to zrobic bez problemu.

Materialow na pilkarzy jest w Polsce mnostwo natomiast tylko Legia potrafi z nich zrobic pilkarzy i na nich zarabiac. My tez mozemy, klatwy na.nas nikt nie rzucil.
.
Nie. Nie da się tego łatwo zrobić. Trzeba by mieć do tego akademię z prawdziwego zdarzenia, której póki co nikt w Polsce nie ma... Albo ogromne pieniądze na transfery gotowych polskich piłkarzy. Tymczasem nie dość, że tego nie mamy to nie mamy szans w rywalizacji o młode polskie talenty z Legią, Lechem czy nawet Zagłębiem.

Materiałów na piłkarzy w Polsce też nie ma mnóstwo bo szkolenie na poziomie lokalnym i selekcja na wczesnych etapach kariery są wciąż na bardzo kiepskim poziomie. Cały system szkolenia w Polsce wymaga ciągłych inwestycji i zmian, które zajmą jeszcze długie lata, a kolejne lata będziemy czekać ich efekty. Do tego czasu sytuacja na rynku polskich piłkarzy będzie kiepska dla biedniejszych klubów (niska podaż + duży popyt = wysoka cena).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując