FraMat napisał(a):

Kibice kolumbijscy nie są zadowoleni:
"Co za k..y z tych trenerów.... myślą tylko o kasie, Lepiej byłoby go (Valencię) zostawić, żeby dojrzał i stał się prawdziwą wielką postacią tak, żeby kibice mogli się jeszcze nim nacieszyć. A potem można było go sprzedać za kilkukrotnie wyższą kwotę"
"Ne postawiłbym żadnych pieniędzy na to, że będziemy szybko mieli tak dobrego gracza jak Ever Valencia...'
|
a to ciekawe, szczególnie to ostatnie, przecież Medellin to nie jest klub, który wypadł sroce spod ogona. No cóż, pozostaje wierzyć, że się nie mylili i naprawdę ma talent.
Chociaż myśmy Handzlika też żałowali mocno : P