Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77183
Stary 16.02.2017, 22:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kibice kolumbijscy nie są zadowoleni:
"Co za k..y z tych trenerów.... myślą tylko o kasie, Lepiej byłoby go (Valencię) zostawić, żeby dojrzał i stał się prawdziwą wielką postacią tak, żeby kibice mogli się jeszcze nim nacieszyć. A potem można było go sprzedać za kilkukrotnie wyższą kwotę"

"Ne postawiłbym żadnych pieniędzy na to, że będziemy szybko mieli tak dobrego gracza jak Ever Valencia...'
a to ciekawe, szczególnie to ostatnie, przecież Medellin to nie jest klub, który wypadł sroce spod ogona. No cóż, pozostaje wierzyć, że się nie mylili i naprawdę ma talent.

Chociaż myśmy Handzlika też żałowali mocno : P
Odpowiedz cytując