Merkury napisał(a):

|
Oby ta ilość przekuła się w jakość zwłaszcza, że od kilku sezonów panuje u nas posucha i sukces jakikolwiek jest nam potrzebny. Ci zawodnicy, którzy do nas dołączyli za wyjątkiem Kolumbijczyków byli na zakręcie swojej kariery, nie wiele nasz kosztowali, czy to wypali tego chyba nie wie nikt na czele z Junco, który swoim nazwiskiem firmuje te wszystkie ruchy. Dla naszego trenera najważniejsze by regularnie punktować bo przy tylu zmianach na prawdę nie ma co liczyć na piękną grę i zgranie zespołu. Inna sprawa, że na dzień dzisiejszy jedynie Ivan Gonzalez wywalczył sobie miejsce w skladzie.
|
Na dzień dzisiejszy to graliśmy 1 mecz po przerwie zimowej... Nasze nowe nabytki są u nas miesiąc. Język, styl gry. Dajmy ich chwile. Za miesiąc będziemy mogli się wypowiadać o jakości naszych nabytków