|
Chciałbym tylko przypomnieć że uzbieraliśmy 300 tys. zł z akcji fans4club na transfery i może one nie zostały jeszcze wydane.
Również karty lojalnościowe cashback Wisły Kraków ,,pracują" nad powiększeniem budżetu transferowego.
Jeśli wynegocjowali pierwokup to zapewne w naszym zasięgu.
|