|
Podbić Popovicia do 250 tyś euro i lunąć go tym kozojebcom.
Co do dwóch panów im in love with the coco to wypada tylko trzymać kciuki.
Co do pierwokupu kto juz ktoś pisał na tt, że Junco zapewniał, ze kwota wykupu nie stanowi problemu. Jak się któryś sprawdzi to wykupimy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.02.2017 o godz. 22:08.
|