regan napisał(a):

|
Wedlug mnie idziemy w ilosc nie jakosc, powielamy bledy holenderskie, teoria dziejowa rowniez aktywna, bo znowu robimy sklad na hurra, zrywami bez rozsadku w tym wszystkim... no i oczywiscie musimy sie ubogacac kulturowo na potege jakby na lawke nie mozna naszych chlopakow posadzic. Dziwnie to wyglada i za bardzo kosmopolitycznie. Pytanie po co?
|
Jakie błędy holenderskie? Porównujesz do transferów Junco tych emerytów na wysokich kontraktach, którym Valx załatwił ciepłe posadki na koniec kariery?
Witamy w piłce w XXI wieku, tu narodowość nie ma znaczenia tylko jak radzisz sobie na boisku. I co to znaczy Polaków na ławce? Kogo? Nie przypominam sobie żebyśmy dysponowali kadrą utalentowanych polskich 20latkow.