Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77175
Stary 16.02.2017, 21:56
regan napisał(a):Wyświetl post
Wedlug mnie idziemy w ilosc nie jakosc, powielamy bledy holenderskie, teoria dziejowa rowniez aktywna, bo znowu robimy sklad na hurra, zrywami bez rozsadku w tym wszystkim... no i oczywiscie musimy sie ubogacac kulturowo na potege jakby na lawke nie mozna naszych chlopakow posadzic. Dziwnie to wyglada i za bardzo kosmopolitycznie. Pytanie po co?
Jakie błędy holenderskie? Porównujesz do transferów Junco tych emerytów na wysokich kontraktach, którym Valx załatwił ciepłe posadki na koniec kariery?
Witamy w piłce w XXI wieku, tu narodowość nie ma znaczenia tylko jak radzisz sobie na boisku. I co to znaczy Polaków na ławce? Kogo? Nie przypominam sobie żebyśmy dysponowali kadrą utalentowanych polskich 20latkow.
Odpowiedz cytując